Profesionalni aparat za espresso kafu -- JL500-ES7C
JL500-ES7C je profesionalni aparat za kafu za prodajno tržište. A iz ovog aparata za kafu može se proizvesti više od 20 vrsta pića.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača profesionalnih aparata za prodaju espresso kafe -- jl500-es7c u Kini. Ako ste zainteresovani za naš profesionalni aparat za espresso kafu -- jl500-es7c, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Profesionalni aparat za espresso kafu --JL500-ES7C
JL500-ES7C je profesionalni aparat za kafu za prodajno tržište. A iz ovog aparata za kafu može se proizvesti više od 20 vrsta pića.
Glavne karakteristike:
Više od 20 vrsta pića je opciono;
10,1 inčni ekran osetljiv na dodir;
22'' Video plejer
Detalji o proizvodu:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700w |
| Osigurač | 15A (Engleska:13A) |
| Veličina | 1830mm*664mm*700mm |
| Paket | 2030mm*864mm*900mm |
| Ulazni pritisak vode | 0.5-7Bar |
| Bruto težina | 150KG |
| Vlažnost | 10-90% |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Instant brzina proizvoda | instant napitak 25s (120ml),Espresso 45s(30ml) |
| Garancija | jednu godinu |
Vrste pića:
Espresso; Capuccino; Latte; Mocha; Macchiato; Kakao; Mlijeko (ili preljev); Duga kafa; Duga kafa; Krem za kafu; Mliječni kakao; Vruća voda, itd.


Certifikati:
Naši proizvodi imaju CE, ROHS, CQC, CB itd.

FAQ:
P, Da li mašina podržava više jezika?
Da, naša mašina podržava više jezika.
P, Koliki je kapacitet kanistera za kafu u zrnu?
Standardna zapremina je 4l.
P, koja je garancija?
Pružamo jednogodišnju garanciju.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










