Mašina za pravljenje espresso kapućina--JL500-2*ES7C-P
JL500-2*ES7C-P je automat za prodaju nogu sa ekranom osjetljivim na dodir. Proizvodi više od 20 vrsta pića, poput espresso kafe, toplih napitaka i drugih instant napitaka. Proizvodi najbolje ocijenjeni espresso.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača mašina za pravljenje espresso kapućina--jl500-2*es7c-p u Kini. Ako ste zainteresovani za našu mašinu za pravljenje espresso kapućina--jl500-2*es7c-p, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Mašina za pravljenje espresso cappuccina--JL500-2*ES7C-P
JL500-2*ES7C-P je automat za prodaju nogu sa ekranom osjetljivim na dodir. Proizvodi više od 20 vrsta pića, poput espresso kafe, toplih napitaka i drugih instant napitaka. Proizvodi najbolje ocijenjeni espresso.
Atraktivan je za kupce jer ima dvije vrste menija za kafu, veći izbor u meniju i veliki ekran na dodir{0}}, koji više privlači pogled-i informativniji.
JL500-2*ES7C-P Glavne karakteristike:
Dugme na ekranu osetljivom na dodir
Lako rukovanje i čišćenje
Podržava više jezika
Pouzdane performanse.
Detalji o proizvodu:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 1830mm *664mm * 700mm |
| Paket | 2030mm*864mm*900mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 150 kg max |
| Vlažnost | 10%-90% |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Instant brzina proizvoda | 25s (120ml) Brzina espresso kafe, 45s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
Opcioni modul:
4G modul
Sistem hladne vode
Nožni kotač

Zašto odabrati Jetinno JL500-2*ES7C-P?
JL500-2*ES7C-P je sa dva mlinca za kafu,dostupna su dva različita okusa espresso kafe,to je Jetinno napredna tehnologija.Također naša mašina bi pružila mnoge vrste pića prema zahtjevima klijenata.
Certifikati

izložbe:

Naše prednosti:
Brza dostava
Dobra usluga nakon{0}}prodaje
OEM & ODM usluga
Višegodišnje iskustvo u aparatu za kafu
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti








