JL500 Svježa kafa i čaj
Profesionalni aparat za kafu za svježu kafu i čaj sa ledom. Ovaj automat za prodaju na nogama ima 7 instant kanistera praha i 5 miksera, 1 vazdušni otvor, 1 kantu za otpadnu vodu, 1 bojler. Pruža vam više izbora za instant sastojke. Za kupce je lako i brzo...
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača svježe kafe i čaja jl500 u Kini. Ako ste zainteresovani za našu svežu kafu i čaj jl500, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Prodajni aparat za kafu za svježu kavu i čaj
Više od 20 ukusa svih vrsta:
-
Kafa u zrnu, espresso, Americano, posebna kafa
-
Svježe skuvani čaj, crni čaj, čaj s mlijekom
-
Svježi sok, kao sok od pomorandže, sok od manga
Ditting Grinder:
-
64mm plosnati disk za ravnomjerno brušenje
-
Stepen mlina je podesiv, bolji ukus kafe
-
Savršena kontrola temperature mljevenja kako bi se spriječila previsoka temperatura kafe u prahu
-
Inteligentna detekcija senzora u zrnu za sprječavanje suvog{0}}mlinca za gorenje
Espresso Brewer-pritisak
-
Funkcija prethodnog namakanja od 3 sekunde, kafa u prahu i voda u potpunosti u kontaktu
-
Tehnologija duboke ekstrakcije sa konstantnim pritiskom od 9 bara za ekstrakciju bogate kreme za kafu
-
92 stepena precizan sistem kontrole temperature za motivaciju intenzivne arome kafe
-
Odvodni sistem za rasterećenje pritiska, ostaci kafe su pritisnuti zajedno kako bi se spriječilo rasipanje
Pivo{0}}niski pritisak (kafa/čaj)
-
5 sekundi ispiranje čaja-za produženje lista
-
Kuvanje na konstantnoj temperaturi od 90 stepeni da bi čaj zasjao bistriji
-
Ekstrakcija dubokim namakanjem od 15 sekundi za ekstrakciju bogatijih ukusa čaja
-
Dizajn ravnog pada radi sprječavanja kontaminacije čaja
Sertifikacija proizvoda, osiguranje kvaliteta
-
CB/CQC/CE certifikat
-
Nabavite visoko{0}}certifikat za proizvod
| Veličina ekrana na dodir | 27'' |
| Dimenzija | 664(Š)*720(D)*1830(V)MM |
| Težina | Oko 180 kg |
| Maksimalna snaga/standby snaga | 2700W/80W |
| Prečnik čaše | 70/73/80/90mm |
| Kapacitet čaše | 200 kom |
| Stopa proizvodnje | Espresso 45 sec. (30ml), Instant napici 25 sec. (120ml) |
| OS | LINUX, ANDROID |
| Komunikacija | WIFI, 4G |
| Garancija | Jedna godina |




Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Instant mašina za mlijeko i proteinski šejk JL25-IN5C-I
-

Najbolji automat za kafu sa espresom i kapućinom dvo...
-

Potpuno automatski aparat za espresso čaj i kafu -- ...
-

Automat za kafu u zrnu --JL500-2*BTCFB8C
-

Automatski aparat za kavu za espreso kapućino -- JLT...
-

Potpuno automatski aparati za instant kafu Aparati z...





