Potpuno automatski aparati za instant kafu Aparati za kafu -- JLTT-IN5C
JLTT-IN5C aparat za kafu uključuje 5 instant kanistera za instant prah i 3 miksera velike brzine. Sa 7" lakim- ekranom na dodir koji zadovoljava naš softverski program visoke tehnologije, lako se mijenja recept, uređuje naziv proizvoda, cijena, lako se upravlja svakim modulom ove mašine.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača potpuno automatskih aparata za instant kafu -- jltt-in5c u Kini. Ako ste zainteresovani za naše potpuno automatske aparate za instant kafu aparate za kafu -- jltt-in5c, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Potpuno automatski aparati za instant kafu Aparati za kafu -- JLTT-IN5C
JLTT-IN5C aparat za kafu uključuje 5 instant kanistera za instant prah i 3 miksera velike brzine. Sa 7" lakim- ekranom na dodir koji zadovoljava naš softverski program visoke tehnologije, lako se mijenja recept, uređuje naziv proizvoda, cijena, lako se upravlja svakim modulom ove mašine.
JLTT-IN5C Glavne karakteristike:
5 instant kontejnera;
4 miksera velike brzine (proizvedeno u švicarskoj);
7" ekran osjetljiv na dodir (veoma jednostavan za rad);
12 vrsta pića su najveće mogućnosti;
Operativni softver (razvijen od strane Jetinno);
JLTT-IN5C sistem modula Opciono:
Posuda za šećer na vratima;
Sistem vodene pumpe;
Sistem 4G modula;
Rashladni sistem;
JLTT-IN5CLista proizvoda:
Instant kava;
Instant cappuccino;
Vruće mlijeko;
Čokoladno mlijeko;
Latte;
kakao;
Duga kava;
Dupla duga kafa;
Instant čaj;
Mliječni čaj;
JLTT-IN5CNormalne informacijespecifikacija:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 70 kg max |
| Instant brzina proizvoda | 20s (120ml) Brzina espresso kafe, 40s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
| Vlažnost | 10%-90% |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
Certifikat

O nama
Pružamo jednogodišnju garanciju od datuma kada kupci dobiju mašinu. U Jetinnu ima više od 60 zaposlenih u timu za postprodajnu{2}}uslugu i može se pružiti brz odgovor i dobra usluga. Također možemo pružiti obuku o proizvodima i održavanju za naše klijente.

FAQ:
1. Koja je garancija?
Pružamo godinu dana garancije.
2. Može li pružiti prilagođavanje?
Da, pružamo OEM i ODM uslugu.
3. Gdje je vaša fabrika?
Naša fabrika je u Guangdžou, Guangdong, Kina.
Naše prednosti:
Brzo vreme isporuke
Dobra usluga nakon{0}}prodaje
OEM i ODM usluga itd.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Profesionalni aparat za espresso kafu -- JL500-ES7C
-

Automat za espresso kafu i kapućino -- JL500-ESBTCFB...
-

Fresh Brew Leaf Tea Fully Automatic Machine -- JLTT-...
-

Automatski automat za svježu kafu i čaj -- JLTT-FB4C
-

Mašina za automatsko vruće piće - JL500-IN8C
-

JL500-IN7C Samostojeći automat za prodaju toplih i h...




