Fresh Brew Leaf Tea Fully Automatic Machine -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Čaj Mašina je savršeno rješenje za HORECA tržište svježih zahtjeva za čajem od piva. Koristi se za hotel, restoran, fabriku, kancelariju, sobu za sastanke, i kafeterije. Uglavnom inkludira jedan svježi čaj pivar, 4 instant kontejnera, 2 visoko spreed mixers.
Fresh Brew Leaf Tea Fully Automatic Machine -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Čaj Mašina je savršeno rješenje za HORECA tržište svježih zahtjeva za čajem od piva. Koristi se za hotel, restoran, fabriku, kancelariju, sobu za sastanke, i kafeterije. Uglavnom inkludira jedan svježi čaj pivar, 4 instant kontejnera, 2 visoko spreed mixers.
Glavne karakteristike:
4 instant kontejnera;
1 Čajno pivo;
2 High Speed Mixers (made in Switzerland);
14"ekran osjetljiv na dodir(vrlo olakšan za operirati);
12 vrsta nahocenja su opcije utolik;
Operation software (developed by Jetinno);
Detalj proizvoda:
| Power Mains | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Fitilj | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Pritisak dolaske vode | 0.5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 70kg max |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Trenutna brzina proizvoda | 20s (120ml) Brzina espresso kave, 40s (30ml) |
| Garancija | Godinu dana |
| Vlažnost | 10%-90% |
Opcionalno:
4G modul
Pumpa za vodu
Bazni kabinet.
Fresh Tea Brewer:
Made in Switzerland
Pogodan za Čaj od svježeg lista
Lako za čišćenje.
Lokacija aplikacije:
Koristi se za hotel, restoran, fabriku, kancelariju, sobu za sastanke, i kafeterije itd.

Naše prednosti:
Brzo vrijeme lova
Fleksibilni MOQ
Dobra usluga poslije prodaje i tehnička podrška
Jaka R&D
OEM & ODM servis.
Izložbe:

Faq:
1. Koliko vrsta pića može napraviti?
Može napraviti više od 10 vrsta pića.
2. Koja je garancija?
Dajemo jednogodišnju garanciju.
3. Možemo li prilagoditi CUI?
Da, možemo pružiti uslugu prilagođavanja.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Instant mašina za mlijeko i proteinski šejk JL25-IN5C-I
-

Mašina za pravljenje espresso kapućina--JL500-2*ES7C-P
-

Komercijalna oprema Usluga prodaje kafe -- JL500-2*B...
-

Automat za espresso kafu i kapućino -- JL500-ESBTCFB...
-

Automatski aparat za kavu za espreso kapućino -- JLT...
-

Potpuno automatski aparati za instant kafu Aparati z...




