Profesionalni potpuno automatski aparat za espresso aparat za kafu --JLTT-ES3C-P
Jetinno JLTT-ES3C-P, to je aparat za kafu sa ekranom osjetljivim na dodir. Najbolji automatski espresso aparat za HORECA, OCS tržište. Može napraviti mnoge vrste napitaka od kafe, uključujući kafu u zrnu, preljev i kakao. Ovaj kafe aparat za espresso se sastoji od mlinca za kafu, aparata za pripremu espresa, posude za zrno, 2 instant posude itd.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača profesionalnih, potpuno automatskih aparata za espresso aparat za kafu --jltt-es3c-p u Kini. Ako ste zainteresovani za naš profesionalni potpuno automatski aparat za espresso kafu --jltt-es3c-p, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajne usluge i prilagođene usluge.
Profesionalni potpuno automatski aparat za espresso aparat za kafu --JLTT-ES3C-P
Jetinno JLTT-ES3C-P, to je aparat za kafu sa ekranom osjetljivim na dodir. Najbolji automatski espresso aparat za HORECA, OCS tržište. Može napraviti mnoge vrste napitaka od kafe, uključujući kafu u zrnu, preljev i kakao. Ovaj kafe aparat za espresso se sastoji od mlinca za kafu, aparata za pripremu espresa, posude za zrno, 2 instant posude itd.
Karakteristike:
Mlin za kavu (proizveden u Švicarskoj);
Brzi mikseri (proizvedeni u Švajcarskoj);
14" ekran osjetljiv na dodir (veoma jednostavan za rad);
Lako se čisti.
Više od 10 vrsta pića.
Detalji o proizvodu:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 50kg max |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Instant brzina proizvoda | 25s (120ml) Brzina espresso kafe, 45s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
| Vlažnost | 10%-90% |
Grinder
Proizvedeno u Švicarskoj
Plosnati čelični disk (prečnik 64 mm)
Životni vijek: 750.000 porcija
Bean Empty Detectable.
Espresso Brewer
Jetinno International Patentirano
2kom 24V DC motori, maksimalna ukupna struja 5A.
Lokacije prijave:
Ovaj stoni aparat za kafu se široko koristi u uredima, hotelima, barovima, kafićima, trgovinama itd.

Naša kompanija
Naš Jetinno je profesionalni proizvođač aparata za kafu i uvodi R&D model IOT+Platform+Technology. Fokusiramo se na istraživanje i razvoj s više od 60 inženjera u našem odjelu za istraživanje i razvoj. A u našem timu ima skoro 300 zaposlenih. Poslovanje je pokrilo više od 60 zemalja širom svijeta.

Naši certifikati
Naši proizvodi imaju CE, CB, ROHS CQC itd.

FAQ
1. Može li napraviti prilagođavanje?
Da, možemo pružiti prilagođenu uslugu kako bismo zadovoljili različite potrebe.
2. Da li se napon mijenja za različite zemlje?
Da, imamo na raspolaganju 110V-220V.
3. Možemo li prilagoditi CUI?
Da, možemo pružiti uslugu prilagođavanja.
4. Gdje se nalazi vaša kompanija?
Naša kompanija je u gradu Guangzhou, provincija Guangdong, Kina.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Najbolji automat za kafu sa espresom i kapućinom dvo...
-

Pametna, potpuno automatska mašina za prodaju kafe -...
-

Automat za espresso kafu i kapućino -- JL500-ESBTCFB...
-

Automatski automat za svježu kafu i čaj -- JLTT-FB4C
-

Potpuno automatski aparati za instant kafu Aparati z...
-

JL500-IN7C Samostojeći automat za prodaju toplih i h...




