
Mašina za prodaju stola za kafu Ugrađeni automat za prodaju čaša na dodir
Potpuno automatski automat za doziranje čaša, brzo nudi topli napitak, prijateljski operativni sistem.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača automata za prodaju čaša na dodir u Kini. Ako ste zainteresovani za našu mašinu za prodaju stola za kafu sa ugrađenom čašom na dodir, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Mašina za prodaju stola za kafu automat za prodaju šoljica na dodir JL28-ES5C-14-C80
JL28-ES5C-14-C80 iz Jetinno je aparat za kafu u zrnu. Njegova karakteristika je sa ugrađenim dozatorom za čaše.
Sa 14-inčnim vertikalnim ekranom osjetljivim na dodir, ima prekrasan dizajn za rad. Touch automat je dobar izbor za HoReCa, OCS, Vending kanal.

Specifikacija
| Model: | JL28-ES5C-14-C80 |
| LCD ekran: | 14 inčni ekran osetljiv na dodir |
| OS: | Linux |
| maksimalna snaga: | 2700W |
| Standardna veličina šolje | 10 oz (veličina šolje prečnika 80 mm) |
| Grinder | Ditting |
| Pivara kafe | Jetinno patent |
| Svakodnevno održavanje | Automatski klirens |
| Brzina espreso pića | 45s |
|
Brzina instant pića: |
25S (120ml) |
| bojler: | 700ml |
| Standardna količina proizvoda | 10 -15(podrška prilagođena) |
| Kapacitet čaše | 120 šoljica dnevno |
Detalji o proizvodu
Butil-u modulu za automatsko ispuštanje šolje, pogodniji za ispijanje kafe
Inteligentni držač za čaše, za sprečavanje prskanja pića
Vrata za ručno uklanjanje čaše, kako bi se spriječilo ulazak drugih stranih tvari
14-inčni vertikalni ekran osjetljiv na dodir
To nije samo ekran menija, to je ekran za oglašavanje.
Vertikalni ekran se naginje za 15 stepeni radi boljeg pregleda
Raznolikost stilizovane kafe
Četiri instant kanistera, punjena šećerom, mlekom u prahu, kakao prahom i moka prahom, za obezbeđivanje sirovina za razne mlečne kafe.
Jedan kanister u zrnu za obezbeđivanje sirovina za sveže mlevenu kafu
Inteligentno doziranje čaša i automatski sistem spuštanja čaša
Inteiilignet detekcija statusa čaša, automatska rotacija sljedeće čaše
Funkcija podsjetnika da nedostaje čaša, praćenje broja šoljica u stvarnom-vremenu
Inteligentno doziranje čaša, automatsko ispuštanje čaše, praktičniji rad
Besplatan mikser sa brzinom rotacije
Brzina se može prilagoditi u skladu sa formulom, kako bi se osigurao savršen ukus
Sistem mlečne pene niske temperature i velike brzine, gusta i delikatna mlečna pena
Tehnologija rotacionog rastvaranja tunelskog praha, kako bi se spriječilo zgrušavanje praha
Praćenje{0}}u realnom vremenu, bez nadzora
Redovno automatsko čišćenje, kako bi se osigurala higijena i sigurnost cjevovoda
Lokacija aplikacije
javna mjesta kao što su tržni centar, škola, univerzitet, željeznička stanica, metro stanica, aerodrom itd.


DIY stranice za prodaju
Dostupan je za promjenu slike pozadine, logotipa i pića u bilo koje vrijeme, samo uz računar i flash{0}}disk
Remote Monitor
Uz Jetinno cloud server vam je na raspolaganju da provjerite podatke o prodaji i status mašine na vašem računaru ili mobilnom telefonu u bilo koje vrijeme
telefonska stranica
kompjuterska stranica


Certifikacija:
CE, CQC, CB, ROHS itd. (Svi dijelovi se spajaju na piće zadovoljavaju LFGB standard).

Nakon{0}}usluga nakon prodaje:
Pružamo jednogodišnju garanciju od datuma kada kupci dobiju mašinu. U Jetinnu ima više od 60 zaposlenih u timu za postprodajnu{2}}uslugu i može se pružiti brz odgovor i dobra usluga. Također možemo pružiti obuku o proizvodima i održavanju za naše klijente.
FAQ
1. Koja je težina i dimenzija proizvoda:?
GW je oko 60 kg, a dimenzija je 800 mm X 420 mm X 660 mm (V x Š x D).
2. Šta je sa garancijom?
Pružamo jednogodišnju garanciju za cijelu mašinu od datuma nakon što kupci dobiju mašine.
3. Hoće li pružiti-uslugu nakon prodaje?
Da, pružit ćemo-uslugu nakon{1}}a naš tim za postprodajne usluge ima više od 60 ljudi.
Zašto nas
-
Veliki izbor modela
-
Dobar kvalitet i konkurentna cijena
-
Prilagođena usluga
-
Snažna sposobnost istraživanja i razvoja
-
Dobra usluga nakon{0}}a i brz odgovor
Popularni tagovi: Vrh stola za kavu vending Mašina za prodaju kafe na dodir, Aparat za svježe pripremljeni espresso, Aparat za svježu kafu, Automat za svježu kafu, Automat za svježi čaj, Automat za tople napitke, Pametni aparat za kafu
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






