Espresso svježa kava i čaj, potpuno automatski automat za prodaju hrane -- JLTT-ESFB4C-P
JLTT-ESFBT4C-P sa ekranom osjetljivim na dodir od 14 inča je aparat za prodaju svježeg čaja i kafe u zrnu. Savršeno je pogodan za ured, restoran, hotel itd.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača potpuno automatskih automata za prodaju espresso svježe kafe i čaja -- jltt-esfb4c-p u Kini. Ako ste zainteresovani za našu potpuno automatsku mašinu za espresso svežu kafu i čaj -- jltt-esfb4c-p, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Espresso svježa kava i čaj, potpuno automatski automat za prodaju hrane -- JLTT-ESFB4C-P
JLTT-ESFBT4C-P sa ekranom osjetljivim na dodir od 14 inča je aparat za prodaju svježeg čaja i kafe u zrnu. Savršeno je pogodan za kancelariju, restoran, hotel itd. Sa većim ekranom osjetljivim na dodir, korisnici mogu njime upravljati udobnije.
Karakteristike:
Sa velikim ekranom osetljivim na dodir od 14 inča
Jednostavan rad sa dugmetom na ekranu osetljivom na dodir
Pouzdane performanse
Svježi čaj.
Detalji o proizvodu:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 70 kg max |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Instant brzina proizvoda | 25s (120ml) Brzina espresso kafe, 45s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
| Vlažnost | 10%-90% |
Lokacije prijave:
Hotel, kancelarija, restoran, bar itd.

Naše prednosti:
Fokusirajte se na istraživanje i razvoj sa više od 60 inženjera
Brzo vreme isporuke
Fleksibilan MOQ
Stabilan kvalitet
Konkurentna cijena.
Certifikati:

FAQ:
1. Gdje je vaša fabrika?
Naša fabrika je u gradu Guangdžou, provincija Guangdong, Kina.
2. Koja je garancija?
Pružamo jednogodišnju garanciju.
3. Koju vrstu softvera koristi?
Podržava Linux i Android OS.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










