Automat za prodaju kovanica/kreditnih kartica s espresom/svježim čajem/instant napitkom -- JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C je automat za prodaju espresa, svježeg čaja i instant pića itd.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača automata za kovanice/kreditne kartice sa espressom/svježim čajem/instant napitkom -- jl500-esfb8c u Kini. Ako ste zainteresovani za naš automat za prodaju kovanica/kreditnih kartica sa espresom/svježim čajem/instant napitkom -- jl500-esfb8c, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Automat za prodaju kovanica/kreditnih kartica sa espresom/svježim čajem/instant napitkom --JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C je aparat za kafu koji stoji na nogama, koji je vrhunski-napredni proizvod na tržištu prodaje, revolucionirao tradicionalni i inovativni hybird. Brz je u-pravljenju napitaka, efikasno automatsko-čišćenje bez zagađenja, stavljanje ovih odličnih atributa na tržište.
Glavne karakteristike:
Lako rukovanje sa dugmetom na ekranu osetljivom na dodir
Podržava 1080p ekran i 1080p video reprodukciju
Podržava WIFI i 4G Dongle za komunikaciju na stražnjoj strani.
Detalji o proizvodu:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 1830mm *664mm * 700mm |
| Paket | 2030mm*864mm*900mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Vlažnost | 10%-90% |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| Instant brzina proizvoda | 25s (120ml) Brzina espresso kafe, 45s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
| Certifikat | CE i certifikat o sigurnosti hrane |
JL500-ESFB8C sistem modula Opciono:
Sistem vodene pumpe;
Sistem 4G modula;
Rashladni sistem.
JL500-ESFB8C Meni pića:
Americano; Instant kava; Instant cappuccino; Vruće mlijeko; Topla čokolada; Čokoladno mlijeko; Latte; Kakao; Duga kafa;
Dupla duga kafa; instant čaj; čaj sa mlekom; espreso itd.
Scenario primjene:
Fitnes centar, teretana, trgovački centar, slikovita mjesta, škola, aerodrom, željeznička stanica itd.


Naša usluga nakon{0}}
Imamo više od 60 zaposlenika u našem timu za{1}}uslugu nakon{1}}a i možemo obezbijediti dobru postprodajnu{2}}uslugu. Jetinno daje jednogodišnju garanciju za cijelu mašinu. Štaviše, obuka o proizvodu i održavanju biće obezbeđena ako je potrebno.
Zašto odabrati nas?
Dobar kvalitet i konkurentna cijena.
Dobra usluga nakon{0}}prodaje.
Fleksibilan MOQ.
Sa dugogodišnjim iskustvom u automatima za kafu.

Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Instant mašina za mlijeko i proteinski šejk JL25-IN5C-I
-

Komercijalni aparat za prodaju kafe JL500-ESFB7C-P
-

Jednostavan automat za čaj i kafu--JL500-ESFB8C-P
-

Automat za espresso kafu i kapućino -- JL500-ESBTCFB...
-

Profesionalni potpuno automatski aparat za espresso ...
-

Bean Cup sveže kafe sveže brew čaj mašina - JLTT-2FB4C





