Instant mašina za mlijeko i proteinski šejk JL25-IN5C-I
JL25{2}}IN5C-I
Produženi kanistri za miješanje
Rashladni sistem
Automatsko čišćenje
Daljinski upravljač
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača mašina za instant mlijeko i proteinske šejkove jl25-in5c-i u Kini. Ako ste zainteresovani za našu mašinu za instant mleko i proteinski šejk jl25-in5c-i, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Jednim-dodirom zdravo blaženstvo, ukusno bez napora

10+ Topla i rashlađena pića
Odgovara svakom godišnjem dobu i preferencijama sa opcionim hladnjakom za vodu.
Namjenski šejkovi od mlijeka i proteina
Nudi širok izbor mliječnih šejkova i proteinskih napitaka, zdravih i osvježavajućih.


Podesiva visina izljeva
Prilagođava različite veličine šoljica.
Automatsko čišćenje
Osigurava higijenu i kvalitet uz smanjenje zastoja.

osnovna karakteristika
| Model |
JL25{2}}IN5C-I
|
| slika |
![]() |
| opcija pića | 10+ vruće i rashlađeno |
| satni učinak* | espresso: 124 šoljice, americano: 100 šoljica, cappuccino: 105 šoljica, topla voda: 240 šoljica |
| preporučeni dnevni učinak | 150 šoljica |
| radni interfejs | 14" Horizontalni ekran osetljiv na dodir |
| vodosnabdijevanje | Podrazumevano: voda iz slavine, Opciono: voda iz bačva |
| internet konekcija | zadano: wi-Fi, opciono: 4G |
| oS | Android |
| opciona funkcija | Vanjski hladnjak vode, telemetrija (IoT), bazni ormar |
| prilagodljiva stavka | logotip brenda, UI logo, slika pića, video oglasi |
*Zasnovano na protokolu DIN18873-2 satni izlaz
tehnički podaci
| Model |
JL25{2}}IN5C-I
|
| kotao | 1 |
| pumpa | Elektromagnetna pumpa*1 |
| visina grla za piće | 80-120mm podesivo |
| Kanister praha | 3.2L*5 |
| mikser | 3 |
| posuda za kapanje | 1.5L, opt. direktna drenaža |
| napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| nazivna snaga | 2700W (230V) |
| dimenzija (Š*V*D) | 420mm*755mm*535mm |
| neto težina | 42kg |
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Pametna, potpuno automatska mašina za prodaju kafe -...
-

Programabilni Espresso uredski aparati za kafu -- Je...
-

Bean Cup Ginder Fresh Coffee Machine -- JLTT-BTCFB3C
-

Najbolji automatski aparat za kafu -- JLTT-ESBTCFB4C
-

Fresh Brew Leaf Tea Fully Automatic Machine -- JLTT-...
-

Multifunkcionalni dispenzer za instant kafu automat ...





