
Stoni aparat za prodaju toplih napitaka za kafu 10 inča
JLTTN-ES4C-10-A Jetinno stoni aparat za kafu u zrnu i šoljicu sa ekranom na dodir od 10,1 inča. Funkcije: Espresso, Cappuccino, Latte, Macchiato, Mocha, Topla čokolada, Americano, Topla voda, Mliječni čaj... više od 10 pića Lokacije: Kancelarije, kafići, restorani, restorani, kafei, restorani tako dalje Karakteristike: Dvostruki izlaz za dvije šolje ES, visina izlaza za kafu podesiva za različite šoljice, podrška za puštanje reklama u vrijeme pauze
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača stolnih automata za prodaju toplih napitaka 10 inča u Kini. Ako ste zainteresovani za naš stolni automat za prodaju toplih napitaka 10 inča, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
JLTTN-ES4C-10-A Stoni aparat za prodaju kafe za prodaju toplih napitaka 10 inča
JLTTN-ES4C-10-A stoni aparat za kafu u zrnu za šoljicu, sa ekranom osetljivim na dodir od 10,1 inča, ima 1 mlin od Swiss Ditting + 1 aparat za pripremu kafe od Jetinno patenta + 1 rezervoar za kafu u zrnu + 3 instant kanistere + 2 velike brzine kao mikseri, može piti više od Cappu10, može da pije više od Escc miksera Latte, Macchiato, Mocha i tako dalje. Sa malom veličinom, može biti pogodan za OCS i HoReCa kanale. A sa automatskim sistemom za čišćenje, biće lako i zgodno održavati mašinu.
specifikacija:
| Težina: | 50kg |
| Dimenzija: | 780*420*450mm |
| OS: | Linux |
| Maksimalna snaga: | 2700W |
| Životni vijek: | 125.000 ciklusa |
| ekran: | 10,1 inčni ekran osetljiv na dodir |
| Stopa proizvodnje | Espresso 45sec (30ml), Instant napitci 25sec (120ml), Topla voda 15ml/s |
| mlin za kafu | mlin za kafu |
| Hidraulični sistem | Kotao od nerđajućeg čelika od 700 ml + sistem trenutnog pritiska sa zupčastom pumpom |
| Modul sirovina | rezervoar za kafu u zrnu (4L*1) + instant kanisteri (2L*3) |
| Boja | Crna (prilagođeno) |
| Certifikati | CE/CB/CQC (svi dijelovi koji se povezuju na piće ispunjavaju LFGB standard) |
| Sistem otpadnih voda | Pumpa za vodu/voda iz slavine |
| mreža: | WiFi, 4G (opciono) |
| Brewer system | Uređaj za pripremu kafe pod visokim pritiskom + mikser |
Napomena: podržavamo prilagođavanje
Osnovni dijelovi međunarodnih brendova

- Grinder iz Dittinga (Švicarska)
- Ventil za vodu iz ODE (Italija)
- Montaža od AVS Romer (Njemačka)
- Kotao proizvođača Backer HTS (Švedska)
- Zaštitni prekidač za kontrolu temperature kompanije Emerson (SAD)
- Kompresor iz EMBRACO (Brazil)
- Pivar kafe iz Jetinno patenta
- Mikser iz Jetinno patenta
Karakteristike
Proizvodnja-jedan klik
45 sekundi za piće
Automatsko čišćenje
Podešavanje visine izlaza za kafu
DIY stranice za prodaju
Dostupan je za promjenu slike pozadine, logotipa i pića u bilo koje vrijeme, samo uz računar i flash{0}}disk
Remote Monitor
Uz Jetinno cloud server vam je na raspolaganju da provjerite podatke o prodaji i status mašine na vašem računaru ili mobilnom telefonu u bilo koje vrijeme
telefonska stranica
kompjuterska stranica


Certifikati
CE/CB/CQC/ISO

Lokacija aplikacije:
Ovaj samouslužni stoni aparat za kafu u zrnu i šoljici je pogodan za relativno zatvorena mesta, kao što su kancelarije, prodavnice, centar za zabavu na vodi, teretana, VIP prijemna soba, konferencijska sala, restoran i hotel i tako dalje.
Naše prednosti:
-
Višegodišnje iskustvo u industriji prodaje kafe
-
Snažna sposobnost istraživanja i razvoja
-
Patenti i sertifikati iz zemlje i inostranstva
-
Dobar stabilan kvalitet i konkurentna cijena
-
Fleksibilan MOQ
-
Tehnička podrška i dobra{0}}usluga nakon prodaje
-
Naša kompanija:
Naš Jetinno je jedan od vodećih profesionalnih proizvođača automata za kafu sa dugogodišnjim iskustvom. Tvornica se nalazi u okrugu Huangpu, grad Guangzhou, provincija Guangdong Kina. Imamo više od 200 zaposlenih. Jetinno je akumulirao bogato iskustvo u istraživanju i razvoju i tržišno znanje u razvoju mašina koje zadovoljavaju globalnu potražnju.
FAQ:
1. Kakva je garancija za mašinu?
Dajemo jednu godinu garancije za mašinu, od datuma prijema mašina od strane kupaca.
2. Možete li pružiti prilagođavanje?
Da, možemo da obezbedimo prilagođavanje, zavisi od vrste prilagođavanja i količine narudžbe.
3. Koliko vrsta pića može napraviti?
Može napraviti više od 10 vrsta pića.
Popularni tagovi: Stoni aparat za prodaju kafe prodaja toplih napitaka proizvođač kafe komercijalni aparati za piće horeca, Najbolji aparat za kafu za kuću, Aparat za svježe pripremljeni espresso, Automat za svježu kafu, Automat za tople napitke, Aparat za čaj, Mašina za pravljenje čaja
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






