Stoni automat za prodaju svježeg čaja -- JLTT-FB4C-P
Stolni aparat za prodaju svježeg čaja -- JLTT-FB4C-P, sastoji se od 4 instant kontejnera, 1 aparata za pripremu čaja, 1 miksera velike brzine, itd. pruža 8 vrsta dobrog okusa.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. je jedan od najprofesionalnijih proizvođača i dobavljača stonih aparata za prodaju svježeg čaja -- jltt-fb4c-p u Kini. Ako ste zainteresovani za naš stoni automat za pripremu svežeg čaja -- jltt-fb4c-p, dobrodošli da kupite kvalitetnu mašinu iz naše fabrike. Dostupne su i veleprodajna usluga i prilagođena usluga.
Stoni automat za prodaju svježeg čaja -- JLTT-FB4C-P
Stolni aparat za prodaju svježeg čaja -- JLTT-FB4C-P, sastoji se od 4 instant kontejnera, 1 aparata za pripremu čaja, 1 miksera velike brzine, itd. pruža 8 vrsta dobrog okusa.
Glavne karakteristike:
4 instant kontejnera;
1 Pivara čaja;
1 brzi mikseri (proizvedeni u Švicarskoj);
14" ekran osjetljiv na dodir (veoma jednostavan za rad);
8 vrsta pića su najveća opcija;
Operativni softver (razvijen od strane Jetinno);
Opciono:
Posuda za šećer na vratima;
Sistem vodene pumpe;
Sistem 4G modula;
Rashladni sistem;
specifikacija:
| Mreža napajanja | AC230v/50HZ |
| Maksimalna snaga | 2700W |
| Osigurač | 15A (Engleska: 13A) |
| Veličina | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Ulazni pritisak vode | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto težina | 70 kg max |
| Životni vijek dizajna | 125000 krugova |
| 125000 krugova | 20s (120ml) Brzina espresso kafe, 40s (30ml) |
| Garancija | Jedna godina |
| Vlažnost | 10%-90% |
Lokacije:
Ovaj stoni aparat za kafu se obično koristi u prodavnicama, kafićima, VIP sobama, kancelarijama, hotelima itd.
Naše prednosti
Dobar kvalitet i konkurentna cijena
OEM, ODM usluga
Snažan tim za istraživanje i razvoj
Dobra usluga nakon{0}}prodaje
Obuka o proizvodima i održavanju
Brzi odgovor.
Naša usluga nakon{0}}
Pružamo jednogodišnju garanciju od datuma kada kupci dobiju mašinu. U Jetinnu ima više od 60 zaposlenih u timu za postprodajnu{2}}uslugu i može se pružiti brz odgovor i dobra usluga. Također možemo pružiti obuku o proizvodima i održavanju za naše klijente.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Programabilni Espresso uredski aparati za kafu -- Je...
-

Automatski aparat za kavu Espresso kavu - JLTT-2 * ES4C
-

Svježi aparat za kavu za čaj Komercijalni automat --...
-

Bean Cup sveže kafe sveže brew čaj mašina - JLTT-2FB4C
-

Multifunkcionalni dispenzer za instant kafu automat ...
-

JL500-IN7C Samostojeći automat za prodaju toplih i h...




